Pages

Çarşamba, Kasım 09, 2011

TRUE BLOOD: Start

True Blood, etrafımda bu dizi o kadar fazla öven insan oldu ki, izlememek ayıp olur dedim, başladım. Lakin, ciddi anlamda, biraz fazla erotizm kokusu aldım. Sırf rahatsızlık verici. Yine fakat, okuduğum kadarıyla, ilk sezondan sonra dizi daha da iyiye gidiyormuş. Öyle duydum. Umarım doğrudur, çünkü sırf sex ve porno gibi şeyler görmek yeterince rahatsızlık verici.

Vampire Diaries'de övüldü, Tv'de bir bölümünü izlemiştim. Bildiğin ergen çoluk- çocuk dizisi resmen bulaşmak dahi istemedim. İyi etmişimdir sanırım.
Her neyse, ik bölüm fena değilde, doğrusu çok sönüktü. İnsanların zihnini okuyabilen bir kızımız var. Onu da Anna Paquin üstlenmiş. Tuhaf bir kız Anna, bir de herkesin dediğin gibi, dişlerinin arasından tır geçecekmiş gibi duruyor. O kadar para alıyorsun yaptırsan kızım,demek geliyor içimden.

Karakterin adı Sookie (suki), ve vampirimiz var. Tuhaf bir tip daha, yakışıklı desen değil, karizma desen cıx, ee ne anladım ben bu vampirden. Umarız alışırız tipsiz vampire. İlk bölüm için oldukça bir deneyim yaşadım diyebilirim. Tek dileğim, şu saçma sapan sevişme sahnelerine bir son verilmesi, ne gerek var diyorum ve True Blood benim için ne kadar sürecek göreceğiz. Her izlediğim küçük küçük yazı şeklinde yazmaya çalışacağım. 1.sezon, 1.bölüm

2 yorum:

MuallaKuruyemis dedi ki...

Guzel dizi bence devam et. Birinci sezondan sonra cok degisicek. Birkac bolum sonra yakisikli vampiri de gorursun. Bas harfi 'E' :)

sinemasever dedi ki...

Aaa, çok teşşekkürler o zaman. Cidden birinin tavsiyesine ihtiya. duyuyordum. Evet birinci sezondan sonra değişik olduğunu duymuştum. Sanırsam yakışıklı Vampirin adı "ERİC" olmalı (: