Pages

Salı, Ekim 04, 2011

KISA KISA :HOLLYWOOD'AN HABERLERJAMES BOND 23: Geçtiğimiz hafta İstanbul’da başlayacağı açıklanan yeni James Bond’un “bond kızı” da belli oluyor. Genç fransız afet Berenice Marlohe anlaşmayı imzalamak üzere…
FOUNDATION: Isaac Asimov’un kült bilim-kurgu serisi maalesef şu anda Roland Emmerich tarafından filmleştiriliyor. Bu yetmiyormuş gibi kitapları basit senaryolarıyla tanıdığımız Dante Harper senaryolaştırıyor. Derinlikli bir bilim-kurgu eseri maalesef ortalama aksiyon filmine dönüşmekten kurtulamayacak gibi…
TWILIGHT ZONE: Yeni hikayelerle yeniden çevrilmesi planlanan Twilight Zone’da görüşme aşamasındaki ilk isimler Christopher Nolan ve Alfonso Cuaron. Umarız bu isimler kabul etmese bile filmi çekecek isimler bu kalitede sabit kalır. Çünkü Michael Bay’in de ismi proje için geçmeye başladı.
THE SAMURAI: Warrior’la eleştirmenlerden çok iyi notlar alamasa da yeni filmler için kredi toplayan Gavin O’Connor, dövüş sanatlarında usta bir suikastçiyi uluslararası bir macerada izleyeceğimiz Samurai’ı çekecek. Henüz başrol oyuncusunun ismi belli değil.
EVEREST: Birçok farklı film için ismi geçen Doug Liman, dağcılıkta karar kıldı. Liman, bilinenin aksine Everest’e tırmanan ilk isim olduğu iddia edilen George Mallory’nin hayatını anlatacak.
PACIFIC RIM: Guillermo Del Toro yeni filmi için çalışacağı isimleri belirlemeyi sürdürüyor. Homeland’den tanıdığımız Diego Klattenhoff da filmde yer alacağını açıkladı.
NOW YOU SEE ME: Louis Letterier, son dönemde oynadığı birbirinden farklı ancak önemli rollerle yeniden aranılan bir isim haline gelen Woody Harrelson’a yeni filminde yer vereceğini açıkladıTHE EAST: Daldan dala atlayan (iki yıl içinde bir Nolan, bir de Woody Allen filminde oynamak kolay iş değil) ve genelde iyi roller seçen Ellen Page, Zal Batmanglij’in yeni filminde rol alacak. Film, çevreci terörizme eğiliyor.

HATE MAIL: Half Nelson ve Sugar’ın ardından yeni filmler için ismi geçen yönetmen ikili Ryan Fleck ve Anna Boden, Hate Mail isimli bir film için anlaşma imzaladılar. Film, kendilerine gelen nefret mektuplarıyla hayatları alt üst olan New York’lu çiftleri anlatacak.
FOXCATHER: Moneyball’ın yönetmeni Bennet Miller’ın bir sonraki filmi akıl hastalıklarının pençesindeki bir adamın hikayesini anlatan Foxcatcher olacak. Filmde başrol sürpriz bir şekilde Steve Carrel’a verildi.

BAKINIZ.COM

0 yorum: